Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pikieta Komitetu Obrony Demokracji przed biurami PiS w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2016 r. o 16:45 Powrót do artykułu
KODziarze katolicy uhhhahahahahahahahahahahahahaha lepszego żartu nie słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choinka jest tradycyjnym symbolem świąt Bożego Narodzenia, a są to święta chrześcijańskie. Tam w Europie, gdzie dotarli muzułmanie choinek nie ma. Kalając ten symbol napisami, które mają wam, KODZIARZE, pomóc w walce politycznej, zmieniacie istotę tego symbolu tak obecnego w POLSKIEJ kulturze. Przypominacie zatem wrogo nastawionych uchodźców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODZIARZE już nawet za profanacje choinki się zabrali i biegaczka działaczka PO Pani Małgorzata widoczna na zdjęciu.....wcześniej chyba z SLD startowała z mężem .....wstyd Pani Małgosiu aby przed swiętami gdzie wszyscy sobie życzenia składają ale walczą o utrzymanie władzy w mieście........święta co tam święta walka jak o Warszawkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puszczajcie im międzynarodówkę niech nie otumaniają niewinnych zmarzniętych ludzi.Mówiąc o środkowym palcu od razu mam na myśli że tu chodzi o element odpowiedzialny za niezapłacone alimenty.Lepiej pokazać gest Kozakiewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to się pośmialiśmy ,pożartowaliśmy ,a teraz pytanie co w nocy podpisał prezydent?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
choinka też jest tylko wasza?że nie można jak się ma inne poglądy na politykę? to ja nie wiedziałem ,że kaczyzm wprowadził już zakaz posiadania choinki na święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tradycja choinki,"W Polsce jest to jedna z najnowszych tradycji wigilijnych, bo pojawiła się u nas dopiero na przełomie XVIII i XIX wieku, a przywędrowała z Niemiec. Początkowo dekorowanie choinki przyjęło się tylko w miastach. Na wsi długo dominowała ludowa ozdoba, tak zwana „podłaźniczka”."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to ubecy ubierają choinki i obchodzą Boże Narodzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sporo tam widziałem towarzyszy z elitarnych jednostek ZOMO i ORMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-PSL Kopacz w 2014 roku: Pokażmy, że władzy w Polsce nie można przejąć na ulicy, a jedynie przy urnie wyborczej! - HIPOKRYCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w ZOMO byłem w ORMO, teraz jestem za Płątfołmą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja osobiście jestem za przestrzeganiem Konstytucji i za przestrzeganiem prawa..a ty jak tam sobie chcesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest dobre,marszałek wyznaczył na sekretarzy (do liczenia głosów) posłów których nie było na sali podczas głosowania,czysty pisland,bo musi być tak jak my chcemy i koniec...nie potrafią zgodnie z prawem przegłosować najważniejszej ustawy,po prostu nieudacznicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD jątrzy naród, Polaka przeciwko Polakowi. Nieładnie. Jeszcze w okresie świątecznym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedouczona banda sfrustrowanych ................!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będę udawał ,że pada deszcz gdy kaczści wyzywają mnie od komunistów i złodziei , poza tym to raczej pisland na razie ma kłopot z gospodarką ,z respektowaniem konstytucji itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOCNA ZMIANA SECOND EDITION - dzień przed "spontaniczną" okupacją sejmu PO zamówiła tysiąc kanapek, a poseł PSL Eugeniusz Kłopotek mówił w Sejmie, że tego dnia „będą awantury”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMOZAORANIE TĘPAKÓW i UBECJI - "W moim przekonaniu przekraczając prawo organizatorzy ostentacyjnie zablokowali jeden z istotnych elementów państwa polskiego – pomijając fakt, że w środku był premier, ministrowie. To jest przekroczenie zasady prawa do demonstracji, nie należy anarchizować życia politycznego" – mówił Komorowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tym wszystkim kieruje UFO..ale bajki tu się czyta , pis może dewastować konstytucje ,bezprawnie przegłosowywać na spotkaniu klubu pis ustawę budżetowa ,wprowadzać niekompetentnych misiewiczy do zarządów spółek skarbu państwa ,ale ja nie mogę protestować tylko karnie płacić podatki na nieudaczników i ochronę borowików "zbawcy narodu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka tam manifestacja,nawet tłoku na chodniku nie było,śmieszne,pewnie kasa kodowi się skończyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...